شماره مطلب: 12639
نشست بصیرتی با موضوع فتح خرمشهر

سردار اکبری در جمع فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری :ما امروز در هر پست و مقامی که هستیم مدیون خون شهدا هستیم

نشست روشنگری با حضور مدیر کل محترم آموزش و پرورش جمعی از مسئولین اداره و بسیجیان فرهنگی کانون مقاومت اداره کل آموزش و پرورش استان و با حضور جانشین فرماندهی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در تاریخ 95/3/5در نمازخانه اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار گردید .
نسخه مناسب چاپ

در این جلسه که با تلاوت کلام الله مجید آغاز شدسردار اکبری جانشین فرماندهی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) سخنانی را بیان نمودند . ایشان در قسمتی از سخنان خود با اشاره به پیروزی انقلاب در 22 بهمن 57 به رهبری امام خمینی (ره) گفتند : با شروع انقلاب تمام دنیا بسیج شدند تا این نظام نوپا را زمین بزنند ، وجود حلقه های عرب در کردستان ، انفجارات و ترور ها و... اما نتیجه ای نگرفتند . تا اینکه جنگ تحمیلی 8 ساله را بر ما تحمیل کردند و جوانان بسیاری از این مرز و بوم برای دفاع از کشور شان در این راه شهید شدند . ما امروز در هر پست و مقامی که هستیم مدیون خون شهدا هستیم . اما امروز جای دیگری به ما نیاز است امروز می بینیم که بسیاری از افرادی که به عنوان مدافع حرم در سوریه حاضر می شوند و در این راه تعدادی از انها نیز شهید شدند .همه و همه به خاطر دفاع از حریم آل الله است . مسئله بعدی حس انسان دوستانه ما را وادار می کند که به آنجا برویم ، اسرائیل و انگلیس هر کاری کردند تا جلوی نفوذ اسلام را بگیرند امروز می بینیم که با نام اسلام جلوی اسلام می ایستند اسرائیل و انگلیس در مقابل اسلام ناب محمدی اسلام داعش و تکفیری را علم کرده اند . اگر ما امروز در سوریه دفاع نکنیم قطع یقین بدانید که با ید در مرزها با انها مبارزه می کردیم .
سپس با بیان خاطراتی از شهدای مدافع حرم یاد آنها را گرامی داشتند . در ادامه نیز در قالب پاورپوینت به بیان چگونگی شکل گیری د اعش و توضیحاتی پیرامون سرگردگان انها و افکار و عقاید انها پرداختند .
در ادامه جلسه از منتخبین دوازدهمین جشنواره علمی پژوهشی با اهداء لوح سپاس و هدیه تقدیر بعمل امد . جلسه با پذیرایی از شرکت کنندگان و صلوات برمحمد وآل محمد در ساعت 30/14 به پایان رسید .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.