1396/02/27 - 11:07
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان استان به نقل از خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ پاسدار ایزدی در حاشیه بازدید فرهنگیان بسیجی از کارخانه فولاد مبارکه در گفت‌وگوبا خبرنگار ما اظهار کرد : استفاده از نیروی جوان و اتکا به توانمندی‌های داخلی موجب می‌شودکه دست در مقابل بیگانگان دراز نکنیم .وی با بیان اینکه فولاد مبارکه نمونه بارز خود اتکایی است خاطرنشان کرد: هرکجا به فرامین مقام معظم رهبری مدظله العالی گوش فرا داده‌ایم به موفقیت دست یافته‌ایم
1396/02/27 - 10:59
در راستای حضور مؤثر بسیج درعرصه های مختلف علمی و افزایش مهارت تخصصی بسیجیان به عنوان سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی سازمان بسیج فرهنگیان استان چهارمحال و بختیاری اردوی بازدید علمی از کارخانه فولاد مبارکه را در تاریخ 20/2/96 به مدت یک روز با حضور مسئولین آموزش و پرورش – مدیران کانون های مقاومت بسیج فرهنگیان و مربیان حلقه های صالحین با حضور بیش از 50 نفر برگزار نمود . تا علاوه بر ارتقاءمهارت دربین فرهنگیان بسیجی ، سبب افزایش شناخت و اگاهی آنان از وضعیت علمی و صنعتی کشور شود و باعث ایجاد خود باوری و انگیزه در ارتباط با تولید علم و فن آوری دراستان باشد و ازاین طریق به دانش آموزان منتقل شود
1396/02/13 - 08:37
سرهنگ ایزدی مسئول بسیج فرهنگیان استان در مصاحبه با خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان برنامه های پیشنهادی قابل اجرا در هفته معلم در سطح سازمان و کانون های بسیج فرهنگیان در مناطق 17 گانه آموزش و پرورش استان را اعلام نمودند .
1396/02/13 - 08:24
بسم الله الرحمن الرحیمبی تردید مقام معلّم یکی از شئون الهی است که خداوند متعال، از وجود خود این شأن عظیم را در وجود انبیای الهی و اولیای پاک خود نهاده است و چه بسیار انسانهایی که با پذیرش مسئولیتي خطیر، قدم در این مسیر الهی گذاشته اند و خود الگوی صداقت و انسانیت هستند و همواره در طول تاریخ تشنگان معرفت و دانش را سیراب می کنند.پاسداشت 12 اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری(ره) این معلم مجاهد نستوه و مخلص در عرصه تعلیم و تربیت، همه ساله فرصت مغتنمی است برای ما تا گوشه ای از زحمات و مجاهدتهای معلمانی که همه وجود و هستی خود را وقف تربیت و تعلیم نسل آینده ساز می نمایند، قدردانی نمایيم که به حق تجلیل از تمام انسانیت و خوبی هاست.این مناسبت فرخنده را بر مجموعه معلمان و اساتید فرهيخته مدارس و دانشگاهها و همه دست اندركاران دلسوز نظام تعلیم و تربیت کشور که در راه اعتلایِ پرورش و آموزشِ نوگلانِ میهنِ عزیزمان با هدف ايجاد كشوري الگو در جهت تحقق تمدن نوين اسلامی، خالصانه قدم بر می دارند تبریک عرض می کنیم.یکی از آثار و برکات نامگذاری این مناسبت به هفته معلم در جامعه اسلامی ما، ارتقاء شأن و جایگاه معلم در پرتو اندیشه های انسان ساز شهید مطهری است. معلمی که با نجابت تمام در برابر همه مشکلات صبوری نمود و ذره ای از انجام رسالت اصلی که همان تربیت نسل مورد نیاز آینده نظام مقدس اسلامی است فروگذار نکرد.مسئولین کشور که مستقیم و غیرمستقیم در امر حمایت و پشتیبانی از این قشر فرهیخته و نیز دستگاه بزرگ و مهم آموزش و پرورش نقش دارند، باید همه تلاش عملی خود را در رفع مشکلات و موانعشان بکارگیرند و در راستای تکریم و ارتقاء جایگاه معلم در بین اقشار مختلف جامعه، گامهای بلندی بردارند تا امیدي که سرمایه داران صهیونیست و نظام سلطه در تربیت نسل دلخواه خود در این کشور دارند را، به نومیدی بدل نمایند.
1396/02/04 - 10:57
به گزارش خبر نگار سازمان بسیج فرهنگیان در تاریخ 96/1/31 از برگزیدگان سیزدهمین جشنواره علمی و پژوهشی تجلیل به عمل آمد . علی اصغر ایزدی مسئول سازمان بسیج فرهنگیان در همایش تجلیل از برگزیدگان سیزدهمین جشنواره علمی و پژوهشی عنوان کردند : بصیرت‌افزایی و مقابله با جنگ نرم دشمن ضروری است. و بسیج فرهنگیان استان چهارمحال و بختیاری در راستای بصیرت افزایی فرهنگیان همزمان با سراسر کشور اقدام به فراخوان سیزدهمین جشنواره علمی و پژوهشی در 12 موضوع نمود که از بین مقالات ارسالی به استان تعداد 21 عنوان مقاله ( 34 نفر ) حائز رتبه استانی گردید ند که این تعداد مقاله به سازمان بسیج فرهنگیان کشور ارسال گردیدند و دکتر رضا عقیلی حائز رتبه برتر کشوری گردیدند .
1396/02/04 - 10:45
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان استان چهارمحال و بختیاری در آستانه هفته معلم و بزرگداشت مقام و منزلت معلم مسئول سازمان بسیج فرهنگیان کشور و هیئت همراه از خانواده شهید مدافع حرم شهید علی طاهری دیدار کردند . همسر شهید علی طاهری که در کسوت معلمی مشغول هستند از خاطرات شهید مطالبی را بیان نمودند .هنگامی که تعرض تکفیری ها و داعشی های بی دین به حریم اهل بیت و مردم مظلوم سوریه علنا" آغاز شد دغدغه دیگری در وجود علی ایجاد گردید به طوری که همیشه دفاع از حرم حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) را وظیفه خود می دانست و زمانی که شنید از استان چهارمحال و بختیاری هم قرار است به سوریه اعزام شوند سر از پا نمی شناخت و بالاخره در تاریخ 94/11/26به سوریه اعزام شد و در 95/1/10 به شهادت رسید .
1396/02/04 - 10:38
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان ، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان کشور با حضور در جمع اعضای حلقه های صالحین اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به بحث انتخابات و مسئله حق رأی ، افراد را به سه دسته تقسیم کردند:1- عده ای رأیشان برای خودشان است2- یک عده رأیشان را از دست می دهند3- یک عده هم با کلک رأی اضافه تری تصاحب می کننداین مسئله برای ما یک تکلیف ایجاد می کنداولا" به جامعه کمک کنیم که عده ای که رأیشان را واگذار می کنند ، واگذار نکنند و عده ای که رأی افراد را تصاحب می کنند نتوانند تصاحب کنند و ان عده ای که رأی می دهند کسی که اصلح است را انتخاب کنند .در این میان وظیفه معلم سنگین می شود . هم مشکلات و هم علاج مشکلات را باید در نظر داشت و هم کسانی که در اثر مشکلات چنین نتیجه گیری ی کنند ما باید کسانی که در اثر مشکلات به این نتیجه می رسند را توجیه کنیمما باید از داشته هایمان برای آرمان هایمان هزینه کنیم . داشته های ما جان ما – دین ما – آبروی ما است.این نوعی استیسال است ، کم اوردن است که بگوییم گرفتاریهایمان برطرف نشد پس باید جهت گیری را عوض کنیم تا مشکل حل شود . مسئله اقتصاد برای کشور بطور کلی برای آموزش و پرورش رنج آور شده است . اگر قرار است مشکل را حل کنیم نباید به کسانی که بلد نیستند بسپاریم چون مشکل حل نمی شود .از این زاویه می شود مشکل را حل کرد . رسالت معلم در انتخابات و موانع و مشکلاتی که در جامعه پیش پای معلم هست را باید بیشتر به آن بپردازیم .
1396/02/04 - 10:29
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، شعبانعلی رمضانیان در نشست تخصصی مربیان حلقه‌های صالحین که در تاریخ96/1/30 در سالن یاس مجتمع فرهنگی لاله شهرکرد برگزار گردید، اظهار کرد: امروز وظیفه ما سنگین و خطیر است، اکنون در وضعیتی هستیم که شرایط جهان و منطقه ملتهب است.وی با تاکید بر شرایط خاص کشور در آستانه انتخابات عنوان کرد: ما باید به اندازه فهم و توان‌ خود به‌عنوان یک فرد تاثیرگذار در جامعه روشنگری کنیم.رئیس سازمان بسیج فرهنگیان با اشاره به مسائل و نگرانی‌هایی که در آموزش‌ و پرورش وجود دارد افزود: دو مساله خیلی مهم امروزه باعث نگرانی در مجموعه آموزش‌ و پرورش شده است، اول مساله اقتصادی است و حداقل تاثیر آن ایجاد بهانه برای بعضی افراد است.رمضانیان ادامه داد: مساله دیگر خصوصی سازی در آموزش و پرورش است و این نشان‌دهنده ناتوانی در امر تعلیم و تربیت است و آسیب‌های فراوانی را به بدنه جامعه وارد می‌کند.وی با اشاره به اینکه صیانت از امر تعلیم و تربیت کار مشکلی است بیان کرد: نباید از این عرصه چشم‌پوشی کنیم و سرنوشت نسل آینده‌ساز کشور را به دست نظام سکولار بسپاریم.رئیس سازمان بسیج فرهنگیان خاطرنشان کرد: مشکل امروز جامعه ما معیشت مردم و مساله اول کشور اقتصاد است که همه کشور را تحت تاثیر قرار داده است اما متاسفانه مسائل اقتصادی آن‌طور که باید در کشور پیگیری نمی‌شود.
1395/08/10 - 10:11
جمعی از معلمان و فرهنگیان بسیجی، به مناسبت روز ملّی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز بیانیه ای صادر کردند.
1395/08/01 - 07:37
برخی نمایندگان مجلس و فعالان سیاسی ضمن انتقاد از رویکرد دولت در ممانعت از عمومی شدن فساد چند هزار میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان خواستار توضیح رئیس‌جمهور در این زمینه شدند.
1395/05/06 - 09:58
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان دکتر رمضانیان به مناسبت هفته حجاب و عفاف در جمع نخبگان فرهنگی و مربیان حلقه های شجره طیبه صالحین و مدیران کانون ها در مجتمع فرهنگی غدیر سپاه ( آورگان ) گفتند : باید باور داشته باشیم جامعه سالم نمی تواند بی نیاز از پوشش وبی نیاز از عفت باشد ، مقوله حجاب و عفاف یک عنصر فرهنگی است و دین مبین اسلام بر این ضرورت تأکید فراوان داشته است .
1395/05/05 - 09:20
به گزارش خبرنگار کانون مقاومت اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری دومین جلسه تخصصی کارگروه اقتصاد مقاومتی اداره کل با محوریت اقتصاد مقاومتی و آموزش و پرورش بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در نمازخانه اداره کل در تاریخ 95/5/4 با حضور اعضای کارگروه تشکیل شد . در این جلسه بعد از قرائت مصوبات جلسه قبل اعضاء نظرات خود را پیرامون موضوع بیان نمودند
1395/05/05 - 09:20
به گزارش خبرنگار کانون مقاومت اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری دومین جلسه تخصصی کارگروه اقتصاد مقاومتی اداره کل با محوریت اقتصاد مقاومتی و آموزش و پرورش بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در نمازخانه اداره کل در تاریخ 95/5/4 با حضور اعضای کارگروه تشکیل شد . در این جلسه بعد از قرائت مصوبات جلسه قبل اعضاء نظرات خود را پیرامون موضوع بیان نمودند
1395/03/12 - 14:38
به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان این مراسم با سخنرانی حاج آقا قائدی و مداحی یکی از مداحان اهل بیت (ع) در نمازخانه اداره کل اموزش و پرورش استان در تاریخ 95/3/12 همراه با اقامه نماز ظهر و عصر با حضور فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش برگزار گردید .
1395/03/10 - 14:07
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان در مراسمی با حضور جانشین فرماندهی محترم سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) که به مناسبت بزرگداشت حماسه فتح خرمشهر در نمازخانه اداره کل آموزش و پرورش استا نبرگزار گردید از منتخبین دوازدهمین جشنواره علمی پژوهشی با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل امد .
1395/03/10 - 14:07
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان در مراسمی با حضور جانشین فرماندهی محترم سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) که به مناسبت بزرگداشت حماسه فتح خرمشهر در نمازخانه اداره کل آموزش و پرورش استا نبرگزار گردید از منتخبین دوازدهمین جشنواره علمی پژوهشی با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل امد .
1395/03/09 - 13:31
نشست روشنگری با حضور مدیر کل محترم آموزش و پرورش جمعی از مسئولین اداره و بسیجیان فرهنگی کانون مقاومت اداره کل آموزش و پرورش استان و با حضور جانشین فرماندهی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در تاریخ 95/3/5در نمازخانه اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار گردید .
1395/03/04 - 14:11
به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان مسابقه تیراندازی سیمیلاتور ویژه فرهنگیان بسیجی کانون مقاومت اداره کل اموزش و پرورش در تیپ 44 قمر بنی هاشم (ع).برگزار گردید .
1395/03/04 - 14:11
به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان مسابقه تیراندازی سیمیلاتور ویژه فرهنگیان بسیجی کانون مقاومت اداره کل اموزش و پرورش در تیپ 44 قمر بنی هاشم (ع).برگزار گردید .
1395/03/03 - 12:55
تعدادی از فرهنگیان بسیجی شرکت کننده در اردوی بازدید علمی ، بعد از بازدید از سد کارون 4 اقدام به نوشتن گزارش اردو نمودند . جهت مشاهده روی پیوست کلیک کرد .

صفحات