جلسه مربیان حلقه های صالحین با حضور دکتر رمضانیان
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، شعبانعلی رمضانیان در نشست تخصصی مربیان حلقه‌های صالحین که در تاریخ96/1/30 در سالن یاس مجتمع فرهنگی لاله شهرکرد برگزار گردید، اظهار کرد: امروز وظیفه ما سنگین و خطیر است، اکنون در وضعیتی هستیم که شرایط جهان و منطقه ملتهب است.وی با تاکید بر شرایط خاص کشور در آستانه انتخابات عنوان کرد: ما باید به اندازه فهم و توان‌ خود به‌عنوان یک فرد تاثیرگذار در جامعه روشنگری کنیم.رئیس سازمان بسیج فرهنگیان با اشاره به مسائل و نگرانی‌هایی که در آموزش‌ و پرورش وجود دارد افزود: دو مساله خیلی مهم امروزه باعث نگرانی در مجموعه آموزش‌ و پرورش شده است، اول مساله اقتصادی است و حداقل تاثیر آن ایجاد بهانه برای بعضی افراد است.رمضانیان ادامه داد: مساله دیگر خصوصی سازی در آموزش و پرورش است و این نشان‌دهنده ناتوانی در امر تعلیم و تربیت است و آسیب‌های فراوانی را به بدنه جامعه وارد می‌کند.وی با اشاره به اینکه صیانت از امر تعلیم و تربیت کار مشکلی است بیان کرد: نباید از این عرصه چشم‌پوشی کنیم و سرنوشت نسل آینده‌ساز کشور را به دست نظام سکولار بسپاریم.رئیس سازمان بسیج فرهنگیان خاطرنشان کرد: مشکل امروز جامعه ما معیشت مردم و مساله اول کشور اقتصاد است که همه کشور را تحت تاثیر قرار داده است اما متاسفانه مسائل اقتصادی آن‌طور که باید در کشور پیگیری نمی‌شود.
میقات صالحین با حضور اعضای حلقه های شجره طیبه صالحین برادر و خواهر استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید .
حضور مدیر کل محترم اموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری در جمع حلقه های صالحین استان در ششمین روز از بزرگداشت مقام معلم در مصلی نماز جمعه شهرکرد .
حضور نماینده محترم ولی فقیه سپاه استان در جمع فرهنگیان بسیجی بروجن .
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان نماینده محترم ولی فقیه سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری با حضور در جمع فرهنگیان بسیجی بروجن فرمودند: مردی از قم مردم را به سوی حق و خداوند دعوت می کند ، افرادی و مردمانی دور انها جمع می شوند که دل های انها مانند پاره های آهن مستحکم و ستبر است بادهای تند و حوادث این مردم را نمی لرزاند ، اینها از جهاددر راه خدا خسته نمی شوند و از جدال در راه خدا ترس به دل راه نمی دهند .در عصر غیبت امام زمان (عج ) هیچ پدیده ای به عظمت انقلاب اسلامی بوجود نیامده است همین انقلاب اسلامی که وارد 38 سالگی شده و دشمن تلاش نموده که در ارکان انقلاب اسلامی نفوذ می کند و ارکان آنرا مورد هجمه قرار دهد حضرت آقا « مد ظله العالی » از پیام نوروزی تا کنون بیش از 70 بار از کلمه نفوذ استفاده کرده اند .
کانون مقاومت بسیج فرهنگیان خانمیرزا برگزار کرد .
سردار رضا محمد سلیمانی در جمع فرهنگیان بسیجی کانون مقاومت خانمیرزا ضمن تسلیت شهادت حضرت صدیقه طاهره و تشکر از فرهنگیان بسیجی حاضر در جلسه بیان کردند : ما امروز صدای انقلاب و حرکت ضد استکباری را از بیرون مرزهای ایران می شنویم و این بواسطه انقلاب اسلامی وحضرت امام ره می باشد .
1
2
3
4

اخبار

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان استان چهارمحال و بختیاری؛ حاجیه خانم مریم کاووسی قهفرخی همسر فداکار و صبور سردار شهید خداکرم رجب پور و خواهر شهیدان، سردار غلامرضا کاووسی و شهید علیرضا کاووسی که به علت بیماری در 57 سالگی جان به جان آفرين کرد دیروز یکم مرداد ماه 96 با حضور مسئولین استانی ، شهرستانی و مردم ولایتمدار فرخشهر از مقابل پایگاه بسیج فرخشهر به سمت گلزار شهدا و آرامستان فرخشهر تشییع و در آرامگاه ابدي اش به خاك سپرده شد. حاجیه خانم مریم کاوسی از فرهنگیان دلسوز و از فعالین عرصه تعلیم و تربیت استان چهارمحال و بختیاری بودند
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ پاسدار علی اصغر ایزدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: آموزش و پرورش در ترويج فرهنگ عفاف و حجاب نقش مهمی ايفا می‌كند زيرا حجاب و عفاف يكی از اركان مهم و اساسی دين مبين اسلام است.وی عنوان داشت: نقش و جايگاه معلم در ترويج فرهنگ حجاب و عفاف به‌خاطر اين‌كه بهترين و مؤثرترين ارتباط و تعامل با جوانان از سوی معلم ايجاد می‌شود، خاص و بی‌نظير است.
به گزارش خبرنگار کانون بسیج فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری : آخرین جلسه دوره تربیت اسلامی با تکیه بر قرآن و احادیث پنج شنبه 96/4/1 برگزار گردید . در این دوره دکتر بسیج به مناسبت فرارسیدن روز قدس مسئله فلسطین و چگونگی اشغال آن توسط رژیم صهونیستی گفتند : داستان فلسطین یک اتفاق سیاسی جدیدی نیست خیلی مهم تر است آنهم به خاطر افکار یهودیان، یهودی های کل جهان 14 میلیون نفرند و در چند نکته با هم اشتراک دارند 1- خدا دوتاست 2- خدا بازنشسته شده است 3 – خدا قبل از بازنشستگی قول داده روزی خواهد آمد و جهان را در 3 مرحله به فرزندان ابراهیم از نسل اسحاق خواهد داد .در همین رابطه دو نوع تفکر در یهودیت وجود دارد . یک عده می گویند خدا قول داده جهان را به ما بدهد خودش هم همین کار را می کند و یک عده معتقدند با ید خون دل خورد تا جهان به ما برسد که به این عده صهیونیست می گویند . از سال 1897 تلاشهای مضاعفی در جهت رسیدن به هدف خود انجام داده اند . مساحت کل فلسطین 27 هزار کیلومتر مربع است که 20 هزار کیلومتر آن در اشغال یهودیان است . 650 کیلومتر مربع آن را خریده اند 570 کیلومتر مربع ان را انگلستان به انها بخشیده است . 2000 کیلومتر آن را غیر عربها فروخته اند و بقیه آن را با کشتن فلسطینی ها بدست آورده اند .در سرشماری سال 1880 جمعیت یهود ی فلسطین 24 هزار نفر بودند . یعنی 5% امروز 75%5/74 درصد جمعیت یهود که سرازیر شده براساس کشت و کشتار صورت گرفته است .امام خمینی «ره»: من به دول اسلامی می گویم آقایان اسرائیل را بیرون کنید از فلسطین .
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت فرا رسیدن روز قدس بسیج فرهنگیان استان بیانیه ای صادر کرد .امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل‌الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.اوج آرمان خواهی،حق طلبی و حقانیت بنیان گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) رامی توان از همان ابتدای شروع نهضت مشاهده نمود . او با درکی درست تمام مبارزات را متوجه ی شمر واقعی زمان خودش امریکای جهان خوار و ایادی پلیدش نمود، تا مردم از شناخت شمر زمانه ی خویش غفلت نکنند و امروز همه ی دنیا به خوبی متوجه شده اند که تمام بدبختی های همه ی کشورهای مظلوم و مستضعف جهان از جانب امریکاست. امریکا این جرثومه ی فساد با استفاده از تمام قدرت های مادی و دنیوی اعم از زر، زور ، نیرنگ و فریب و با استفاده از چنگال آهنین و سست عنصری سران بسیاری از کشورهای مرتجع و خود فروخته آرامش را از تمام جهان گرفته است و امروز دست این شیطان بزرگ به خون تمام مظلومان جهان در تمام نقاط عالم آغشته ی است و کمتر ملتی را سراغ داریم که داغدار زیاده خواهی ها و عربده کشی های این دیو پلید و ایاد مزدورش نباشد.
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ پاسدار ایزدی در کارگروه تربیت و اخلاق که در تاریخ 96/3/28 اظهار کرد: این کارگروه به صورت موضوعی و تخصصی به مباحثی همچون تولید فکر و ایده، تبیین و ایجاد درک مشترک از گفتمان ولایت، ارائه راهکارها برای تحقق اهداف و ... می‎پردازد.